Kekcim CupCake Kurabiye ve Pasta Çeşitleri

http://kekcimkurabiyeci.Atasehirport.com
Kekcim CupCake Kurabiye ve Pasta Çeşitleri
11
BeylikdüzüMerkez,34100
+90(533) 037 86 05Kekcim.com olarak sizlere en kaliteli ve en farklı hizmeti son derece uygun bir fiyat seçeneği ile sunmayı amaçlıyoruz. Öncelikli olarak hizmetlerimiz arasında kişiye özel kurabiye ve pasta çeşitleri, özel cupcake ve özel logolu kurabiye çeşitleri başta olmak üzere her türlü atıştırmalıklar yer almaktadır. Sevdiğiniz insanları özel günlerinde mutlu etmek için sadece adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sınırsız ürün yelpazesi içerisinde muhakkak sizin de hoşunuza giden bir ürün olacaktır. Özel tasarımlı ürünler söz konusu olduğunda farklı bir seçenek ile hizmetinizdeyiz. Her çocuğun en zevk aldığı anlardan biri kuşkusuz doğum günü kutlamalarıdır. Günlerce hayali kurulan ve bin bir emek harcana doğum günleri artık kişiye özel kurabiye ve pastalar ile çok daha renkli. Yapacağınız ikramların yanında verilecek olan özel tasarım cupcake çeşitleri misafirlerinizin başını döndürecek güzellikte olacaklardır. Doğum günlerinin en vazgeçilmez ikramı olan özel butik pasta çeşitleri ile doğum günlerinize daha fazla anlam katabilirsiniz. İster değişik çizgi film karakterlerini simgeleyen pasta, ya da çocuğunuzun resmini oluşturan kişiye özel kurabiye ve pastalar sunabilirsiniz.Özel tasarım ürünlerArtık evde oturup saatlerce kek ya da kurabiye yapmak zorunda kalmayacaksınız. Hem çok lezzetli hem de çok gösterişli özel tasarım cupcake ya da özel logolu kurabiyeler satın alabilirsiniz. İstediğiniz adetlerde ve istediğiniz şekilde hazırlanan sunumları ile farklı olmak ve fark yaratmak çok kolay bir hal yaratmanızı sağlayacak. Gelen misafirlerinizin yedikçe yiyeceği, hatta yemeye bile kıyamayacağı kadar farklı ve özel olarak üretilen özel tasarım kurabiye çeşitleri, özel butik pasta çeşitleri, özel logolu kurabiyeler, özel logolu pastalar ikram edebilirsiniz. Doğum günlerinin en güzel yanı, doğum günü sahibinin aldığı hediyelerdir. Siz bu doğum gününe bir farklılık yapıp, gelen eşinize ve dostunuza onların adları yazılı özel tasarım kurabiye çeşitlerinden ikram ederek hem şaşırtabilir, hem sevindirebilirsiniz. Bu farklılık yaratan tasarım ile yıllarca hoş anılar bırakarak doğum günlerinizi organize edebilirsiniz.Siparişleriniz için:0533 037 86 05Facebook Sayfamız:http://facebook.com/kekcimcom
18043Ziyaretçi
  • Açılış/Kapanış09:00 - 19:30
  • Servis Saatleri09:00 - 18:00
  • Servis Yerleri Türkiye'nin her yerine kargo ile. Yakın bölgelerde yerinde teslimat.
Nerede? Nasıl Gidilir?
Büyüt

Beylikdüzü bölgesindeyiz.

İletişim Formu
Kekcim.com olarak sizlere en kaliteli ve en farklı hizmeti son derece uygun bir fiyat seçeneği ile sunmayı amaçlıyoruz. Öncelikli olarak hizmetlerimiz arasında kişiye özel kurabiye ve pasta çeşitleri, özel cupcake ve özel logolu kurabiye çeşitleri başta olmak üzere her türlü atıştırmalıklar yer almaktadır.


Sevdiğiniz insanları özel günlerinde mutlu etmek için sadece adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sınırsız ürün yelpazesi içerisinde muhakkak sizin de hoşunuza giden bir ürün olacaktır. Özel tasarımlı ürünler söz konusu olduğunda farklı bir seçenek ile hizmetinizdeyiz.


Her çocuğun en zevk aldığı anlardan biri kuşkusuz doğum günü kutlamalarıdır. Günlerce hayali kurulan ve bin bir emek harcana doğum günleri artık kişiye özel kurabiye ve pastalar ile çok daha renkli. Yapacağınız ikramların yanında verilecek olan özel tasarım cupcake çeşitleri misafirlerinizin başını döndürecek güzellikte olacaklardır.


Doğum günlerinin en vazgeçilmez ikramı olan özel butik pasta çeşitleri ile doğum günlerinize daha fazla anlam katabilirsiniz. İster değişik çizgi film karakterlerini simgeleyen pasta, ya da çocuğunuzun resmini oluşturan kişiye özel kurabiye ve pastalar sunabilirsiniz.Özel tasarım ürünlerArtık evde oturup saatlerce kek ya da kurabiye yapmak zorunda kalmayacaksınız. Hem çok lezzetli hem de çok gösterişli özel tasarım cupcake ya da özel logolu kurabiyeler satın alabilirsiniz. İstediğiniz adetlerde ve istediğiniz şekilde hazırlanan sunumları ile farklı olmak ve fark yaratmak çok kolay bir hal yaratmanızı sağlayacak.

Gelen misafirlerinizin yedikçe yiyeceği, hatta yemeye bile kıyamayacağı kadar farklı ve özel olarak üretilen özel tasarım kurabiye çeşitleri, özel butik pasta çeşitleri, özel logolu kurabiyeler, özel logolu pastalar ikram edebilirsiniz.

Doğum günlerinin en güzel yanı, doğum günü sahibinin aldığı hediyelerdir. Siz bu doğum gününe bir farklılık yapıp, gelen eşinize ve dostunuza onların adları yazılı özel tasarım kurabiye çeşitlerinden ikram ederek hem şaşırtabilir, hem sevindirebilirsiniz. Bu farklılık yaratan tasarım ile yıllarca hoş anılar bırakarak doğum günlerinizi organize edebilirsiniz.Siparişleriniz için:0533 037 86 05Facebook Sayfamız:http://facebook.com/kekcimcom
Firmanızı Ekleyin

Atasehirport.com içerisinde 18 ana kategori 226 alt kategoride 5 firma yer almaktadır.